cropped-pronetlogo-1 Eşya depolama işlemi teknik bilgi, geniş depo alanı ve tecrübeli personel gerektirir. Firmamız uzman personel kadrosu ve donanımlı depoları sayesinde müşterilerine her zaman mükemmel hizmet sunar. Müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz özeni gösterdiğimiz için her zaman titiz davranıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti verebilir. Ancak başlı başına farklı ve teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle detaylı araştırma yapmadan karar vermenizi tavsiye etmiyoruz.  Depolarımızın içini eşya depolamaya uygun  şekilde tasarlıyoruz. Parça eşya, mobilya, beyaz eşya ve değerli diğer eşyalarınızı da depoluyoruz. Müşterilerimiz işlem öncesi gelip depolarımızı ziyaret edebilirler. Firma olarak müşterilerimize tavsiyemiz hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın mutlaka depo ziyareti talebinde bulunun. Aksi halde istenmeyen sorunlar ile karşılaşırsınız.

Eşya depolama işlemi teknik bilgi, geniş depo alanı ve tecrübeli personel gerektirir. Firmamız uzman personel kadrosu ve donanımlı depoları sayesinde müşterilerine her zaman mükemmel hizmet sunar. Müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz özeni gösterdiğimiz için her zaman titiz davranıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti verebilir. Ancak başlı başına farklı ve teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle detaylı araştırma yapmadan karar vermenizi tavsiye etmiyoruz.

Depolarımızın içini eşya depolamaya uygun şekilde tasarlıyoruz. Parça eşya, mobilya, beyaz eşya ve değerli diğer eşyalarınızı da depoluyoruz. Müşterilerimiz işlem öncesi gelip depolarımızı ziyaret edebilirler. Firma olarak müşterilerimize tavsiyemiz hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın mutlaka depo ziyareti talebinde bulunun. Aksi halde istenmeyen sorunlar ile karşılaşırsınız.