Ev eşyalarınızı, kişisel şahsi eşyalarınız gibi tüm eşyalarınız, firmamız tarafında güvenli, kamera sistemli depolarımızda muhafaza altına alınır. Depo işlemleriniz 7/24 her daim yapılmaktadır. Yapmanız gereken bizi arayarak bize talep etmenizdir. PRONET Nakliyat depolama firmamız aradıktan hemen sonra ev, işyeri, depo, ofisinize keşfe gelen uzman incelemesi, gerekli hesaplamaları yaparak depolama hakkında maliyet hazırlar. Bütçenize en uygun ev eşyası depolama ve taşıma sözleşmesi gerçekleştirilir.

  • Depolarımız 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır.
  • Depolarımızda düzenli olarak böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlama yapılmaktadır.
  • Ev Eşyalarınız depolamarımız da sigorta+kasko kampsamındadır.

PRONET Ev Eşya Depolama, Eşyalarınız için depo kiralama en çok tercih edilen depolama yöntemidir. Eşyalarınızı korumak veya deha sonra kullanım için saklamak günümüzde en önemli sorun haline geldi. Bizler de bu sorunlara çözüm olması amacıyla büyük bir alanda depolarımızı hazırladık. Müşterilerimizin kendine özel olan bölümleri rahatlıkla kullanabilmesi için şifreli depolama sistemlerimiz hazırdır.

7/24 koruma ve güvenlik sağlayarak eşyalarınızı koruyoruz.Eşya Depolama esnasında eşyalarınızın kırılmasını veya bozulmasını önlemek için asansörlü otomatik transfer sistemi kullanıyoruz. Daha sonraki süreçte eşyalarınızı sizin seçmiş olduğunuz depo bölümüne istifliyoruz. Dilediğiniz zaman kendi özel deponuzu ziyaret ederek kiraladığınız süre boyunca yeni eşya ekleyebilir, mevcut olan eşyanızı çıkarabilirsiniz. Daha sonraki kullanımınız için eşyalarınız depomuzda hazır bulundurulur.