Avcılar Eşya Depolama eşya depolama bazı nedenlerden dolayı eşyaların saklanması ve korunması durumudur. Alınan eşyalar konulacak yer bulunamadığında bir süreliğine taşınma durumu söz konusu olduğunda ve eşyalar taşınamadığında depolama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Avcılar eşya depolama firması olarak bu konuda gerekli olan desteği en kaliteli şekilde sağlamaktayız. Depolanması gerekli olan eşyaların özenle ambalajlanması ve paketlenmesi sonrasında hava alan ve geniş depolarda depolamasını yapıyoruz. Depolama süresi boyunca eşyaları sık sık kontrol ederek sağlıklı bir şekilde saklanması ve korunmasına özen gösteriyoruz. Bu konuda en sağlıklı çalışmalarla en sağlıklı depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman çalışma ekibimiz eşyaların güvenliği konusunda gerekli tedbiri alarak kaldığı süre zarfında eşyaların en iyi şekilde korunmasına özen gösteriyor.

Avcılar Eşya Depolama Verildiği Şekilde Geri Teslim Alınan Eşyalar İçin En İtinalı Çalışmalar

Teslim alınan eşyalar kutsal emanet mahiyetinde değer görmekte ve o şekilde işlem yapılmaktadır. Avcılar eşya depolama olarak eşyaların en sağlıklı koşullarda saklanmasına dikkat ve özen gösteriyoruz. Eşya içeriği ne olursa olsun sağlıklı koşullarda depolama ve zararsız teslim etme prensibi ile çalışmalar yapıyoruz. Her türlü eşyayı depolamak üzere sahibi olduğumuz depoların en uygun olanını en uygun saklama koşullarında kullanıyoruz. Rutubeti olmayan temiz alanlarda en iyi şekilde saklanan eşyaları geri alma süresi geldiğinde aynı özen ve hassasiyetle araçlarımıza yüklüyor ve gitmesi gereken yere götürüyoruz. Depolama işlemi için çok fahiş fiyatlar da talep etmeden mümkün olan en uygun fiyat ile müşteri memnuniyetini daha ön planda tutuyoruz.

depolama-pronet-28 Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama Emniyeti İçin Gerekli Olan Her Şey

Eşyaların sağlam bir şekilde geri verilmesi zararsız teslim sonrası müşterimizin memnuniyeti ve minneti ile gurur duyuyor mutlu oluyoruz. Emanet olarak alınan saklanan ve korunana eşyalar aynı şekilde teslim edildiğinde kutsal bir görevi yerine getirmenin vermiş olduğu huzuru yaşıyoruz. Avcılar eşya depolama firmasında her eşya güvenle saklanmakta ve günü geldiğinde sağlam bir şekilde geri alınabilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan güven konusunda en içten en samimi davranışlarımız ve daha öncesinde yapmış olduğumuz işlerimiz referansımız olmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  AVCILAR PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA AVCILAR EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.