Evrak depolama firmamız pronet nakliyat günümüzde çok fazla yaygın olan evrak depolama işi firmalarda çok fazla rehavet görmektedir. Firmalarda çok fazla biriken arşivlenmesi gereken evraklar bulunmaktadır. evrak depolama işini düzenli yapamayan birçok firma evrakları kaybetmiştir.

Biz İstanbul’da evrak depolama olarak değerli evraklarınızı en güvenilir şekilde muhafaza edip siz değerli müşterilerimiz için koruma altına almaktayız.PRONET Depolama evrak depolama işlemlerinde evraklarınız tamamen Size özel odalar da Size özel anahtarlar la depolanmaktadır.

Uygun Fiyat Seçenekli Depolama Hizmeti

Uygun fiyat seçenekleri ve farklı ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimize depolama alanında tüm kolaylıkları sağlamaktayız. Sizlerde bu hizmetten faydalanmak isterseniz istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak haftanın tüm günü sizler için hizmet vermekteyiz. Hakkımızda bilgi almak veya depolama hizmetinin nasıl olduğunu öğrenmek isterseniz web sistemimizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

                         Evrak Depolama


Şirket kurmak beraberinde bir dizi resmi sorumluluk getirir. İşletme sahiplerinin devlete karşı birtakım beyanlarda bulunmak ve vergi ödeme zorunluluğu vardır. Fatura, sözleşme, vekâletname gibi resmi belgeleri uzun süre saklamak gerekir. Aksi takdirde yasal yaptırımlara uğrarsınız. Dolayısıyla şirketler, bünyesinde uzun süre evrak depolama zorunda kalır. Bu evrakların gelişigüzel değil arşivleme sistemiyle saklanması gerekir. Diğer türlü aranan belgelere ulaşmak güçleşir. 


Evrak Depolama Neden Gereklidir?

Firmaların saklamakla mükellef olduğu evraklar bazen şirket binasına sığmayabilir. Bunlar her geçen gün artacaktır ve güncel olarak kullanılmazlar. Uzun süre sınırlı hacimdeki bir binada evrak depolama mümkün olmayabilir. Çalışanların yerini daraltmasının yanı sıra personel bazen istemeden bu evrakları yok edebilir. Çeşitli kazalarla belgeler zarar görebilir. Bunların önüne geçmek için şirket evrakı depolama hizmeti almak işlerini kolaylaştırır. Sonuçta belgelerin depolanması sorumluluk gerektiren bir iştir ve profesyonellerce yapılması riskleri ortadan kaldırır.

evdenevenakliyatpronettas Evrak Depolama

Ne Gibi Avantajları Var?

İşletmeler resmi belgelerini tutmak için depo kiralayarak akıllıca bir girişimde bulunmuş olur. Şirket evrakı depolama pek çok avantaj sağlar. Evrakların kaybolması yasal sorunlara sebep olacağı için kiralık depolarda güvenle saklanır. Böylelikle onları çaldırma kaygısı yaşamazsınız. Çok sayıda evrak barındıran şirketler için bu depolar alandan tasarruf sağlar. Bazı işletmelerin evrak yükü o kadar fazla oluyor ki bir ya da birkaç odayı kaplayabiliyorlar. Onları deprem, yangın gibi doğal afetlerden de korumuş olursunuz. Evrak depolama hizmeti ile siber saldırıların da önüne geçmiş olursunuz.

Yüksel Güvenlikli Depolar

Şirket prensibi gereği müşteri memnuniyetini ön planda tutan Pronet Depolama olarak resmi belgelerinizi özenle saklıyoruz. Böylelikle yasal konulara ilişkin kaygılar yaşamanızı önlüyoruz. Evrak depolama İstanbul şeklinde arama yapıp bize ulaşan şirketler çalışmamızdan büyük fayda sağlıyor. Temiz ve bakımı düzenli yapılan depolarımızda evraklarınız yıpranmıyor. Özel kasalarda onları saklıyor ve dış etmenlerden etkilenmelerini önlüyoruz. Emanetlerinizi yüksek güvenlikli depolarda saklıyoruz. Yetkisiz kişilerin depolara giriş izni bulunmuyor.

Evrak Depolama Fiyatları

Firmaların çok sayıda gideri olduğu için gelir gider dengesini iyi ayarlamak zorundadırlar. Evrak depolama fiyatları için cazip rakamlar sunan firmaları tercih ederler. Sizlerin beklentileri doğrultusunda güvenilir hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz. Evrak depolama ücretleri belgelerin hacmine, depoların kiralanma süresine göre değişiyor. Siz de depolama hizmetimizden faydalanmak veya bilgi almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

depolamapronet-570x361 Evrak Depolama

Ayrıca bizden aldığınız hizmetlere ilişkin istek, öneri ve şikayetlerinizi bildirebiliyorsunuz. Müşterilerimizin her türlü talebine çözüm sunuyoruz.