paketlemepronet

Şile Eşya Depolama

İnsanların yaşamında muhtelif türden kullandıkları eşyalar var. Ofis eşyaları, ev eşyaları gibi çok değişik türden eşyaları insanlar farklı amaçlar için kullanıyor. Kimi zaman ise insanların yaşamında yaşanan o anki değişime istinaden eşyalarının bir kısmının ya da tamamının geçici olarak ya da uzun bir süre depolanması gerekiyor. Ülkemizin her bir noktasında da bu alanda hizmet veren firmalar var. Pronet olarak biz de  Şile eşya depolama noktasında kişi ve kurumlara özel çözümler sunuyoruz.

Şile Kentine Genel Bakış

Yaşayanların da çok iyi bildiği üzere Şile İstanbul’un en güzide kentlerinden bir tanesidir. Son dönemlerde birçok Türk dizisinin geçtiği Ağva isimli turist belde de bu ilçenin sınırları içindedir ve çok farklı kesimlerden insanlar bu kentte yaşamaktadır. Bu da beraberinde bölgenin yapısal özellikleri itibarıyla sürekli olarak  Şile eşya depolama gereksinimini ortaya çıkaran bir durumdur.

Eşya Depolama Hizmeti Alınırken Bilinmesi Gerekenler

Eşya depolama konusunda dikkat edilmesi gereken en temel husus güvenlik konusudur. Nitekim firmamızda eşyalarınız kaldığı sürece güvenle korunur. 7 gün 24 saat kamera ile eşyalarınızın güvenliği takip edilir. Ayrıca olması gerektiği gibi sigortalı olarak hizmet verilir. Burada en önemli olan hususlardan bir tanesi eşyaların sudan uzak kalması, nem kapmamasıdır. Bu konuda da firmamız tarafından her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Yangın sel gibi risklere karşı alınan tedbirler de mevcuttur. Ayrıca her depolama hizmeti isteyen kurum ve/veya kişi için özel depolama alanı mevcuttur.

Fiyatları Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Şile eşya depolama fiyatlarını belirleyen temel unsurlar aşağıda belirtildiği biçimdedir:

  • Ne kadar bir eşya, tüm ev ve/veya ofis eşyası mı, yoksa özel belli başlı bazı ürünler mi depolanacak fiyatı belirleyen en temel unsurdur. Zira ona göre depoda yer ayrılması gerekmektedir.
  • Fiyatı belirleyen bir diğer en önemli husus ne kadar süre ile eşyaların firmamızın deposunda kalacağı hususudur. Süreye göre rakamlar değişiklik arz eder.
  • Bunların yanı sıra özel bir istek olup olmaması da rakamı etkileyen hususlar arasındadır.

Ödeme noktasında ise müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilmektedir.

Write a Message