Ümraniye Eşya Depolama Yaşam alanlarımızı değiştirirken çoğu zaman yeterli bir depolama alanı olup olmadığına dikkat etmeyiz ya da göz önünde bulundurmayız. Daha çok okula yakınlığa, işe yakınlığa, güneş alıp almadığına odaklı bir ev arama gerçekleştiririz. Bu önceliklerden dolayı evimizin ya da ofisimizin eşya depolama ihtiyacını giderip gidermeyeceğini başlangıçta pek düşünmeyiz. Evin bir odasını depolama alanı olarak ayırsak da zamanla yaşam alanımızın daraldığını fark ederiz. Böyle durumlarda  Ümraniye Eşya Depolama olarak yanınızdayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklıyor ve özel kamera teknolojileri ile koruyoruz. Pronet depolama olarak eşyalarınızı istediğiniz zaman uzman ekibimiz ile size teslim ediyoruz.

Ümraniye Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

Fazla ve bizim için değerli olan eşyalarımızı depoya vermemiz son derece güvenli ve korunaklıdır. Evimizin çatısı ya da bodrum su basması ya da alanın dar olması sebebi ile birçok problem teşkil edebiliyor. Bu sebepten dolayı nem ve sıcaklık kontrollü depoları eşya depolamanız açısından daha güvenli olacaktır.  Ümraniye Eşya Depolama ile 7/24 kamera sistemleriyle ve alarm sistemleri ile eşyalarınız korunuyor. Firmamız en uygun nakliye ve depolama seçenekleri sunuyor. Ev ya da iş yerlerinizde kullandığınız eşyaların maddi manevi değerleri olabilir. Kişisel eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasına imkân sağlayan pronet depolama olarak sizleri depolama hizmeti sayesinde çok rahat bir yaşama adım atmanızı sağlıyoruz.

ptonet-esya-depolama-3 Ümraniye Eşya Depolama

 

Ümraniye Eşya Depolama İşlemi Nasıl Olmalı?

Depolama işlemi için öncelikle evinize bir ekspertiz gönderilir. Bu ekspertiz sayesinde eşyalarınızın sigorta değeri tespit edilir. Bu sayede nasıl bir teknik ile eşyaların ambalajlanmaları ve taşınması gerektiğine dair temel bir plan oluşturuyoruz. . Ümraniye Eşya Depolama olarak bir gün öncesinden paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Muhafaza edilen korunaklı ve hasara yer vermeyecek şekilde paketlenen eşyalar, planlanan tarihte evinizden alınır ve size özel olan kişisel deponuza yerleştirilir. Yalnızca bireysel değil kurumsal firmalar da eşyalarını depolamak için ev depolama hizmetinden yararlanabilir. Kullanılmayan, değerli olan ya da yalnızca taşınmak için kenara konulması gereken tüm eşyalarınızı pronet depolamaya teslim ederek rahat edebilirsiniz. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
 ÜMRANİYE  PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA  ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  ÜMRANİYE  EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA ÜMRANİYE EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.

b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7-370x370 Ümraniye Eşya Depolama