Eyüp Sultan Eşya Depolama Eşya depolama hizmeti son yıllarda profesyonel hale gelen bir hizmettir. Uygun fiyatlarla ve hızlı şekilde eşyalarınız bir yerden depomuza taşınarak eşya depolama hizmeti gerçekleşmektedir. Tabi bunun dışında sadece nakliye ve depolama süreciyle biten bir hizmet değildir. Hizmeti aldığınız sürenin hepsini kapsar. Nedeniniz her ne olursa olsun veya hayatta başınıza her ne gelmiş olursa olsun. Belirli sürelerle eşyalarınızı depolamak zorunda kalabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti ülkemizde yeni yeni gelişen ve profesyonel hala gelen bir hizmettir. Güvenli, korunaklı ve rutubetsiz bir şekilde eşyalarınızı haşerelere karşı hijyenik ve sağlıklı koşullarda Pronet Nakliyat olarak eşyalarınızı depolama hizmeti vermekteyiz. Pronet Nakliyat olarak Eyüpsultan eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Eyüp Sultan Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmeti, modern yapılarla tasarım haline getirilmiş mekânlardır. Eşyalarının birbirine asla karışmaz, temas etmez ve düzenli biçimlerde tutulur. Profesyonel eşya depolama hizmeti aşama aşama gerçekleştirilir. Eşyaların fotoğrafları öncelikle tek tek çekilir. Ardından listeleme işlemi yapılır. Listeleme işlemi sonucunda eşya listesi iki nüsha halinde oluşturulur. Tabi bu eşya depolama süreci, taşıma hizmeti olası sıkıntılara karşı garanti altına alınarak taşınır. Depolama hizmeti için teknik özelliklere göre metreküp bazlı olarak depoya göre fiyatlandırma işlemi yapılır. Olası risklere ve tehlikelerle karşı farklı şekillerde depolama işlemi gerçekleşir. Özel paketleme yapıldığı için ilerleyen zamanlarda listeye göre müşteri dilediği eşyayı çıkarır. Sizler de Eyüpsultan Eşya Depolama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

depolama-pronet-12 Eyüpsultan Eşya Depolama

Eyüp Sultan Eşya Depolama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenilir ve Sağlam referansları olan firmalarla anlaşınız. Eğer mümkünse evinize veya işyerinize yakın depoları tercih edin. Depoları mümkünse daha önceden ziyaret edebilirsiniz. Genelde eşya depolama hizmeti fiyat olarak birbirine yakın hizmetlerdir. Bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Ancak hizmetin kalitesi ve şekli her yerde değişkendir. Eşya Depolama hizmeti anlık değil uzun süren bir süreçtir. Eşyaların taşınmaya karar verilerek firmaya müracaat edilmesiyle başlayıp depolama hizmeti bitip eşyalarınızı alana kadar devam eden bir süreçtir. Siz de Pronet Nakliyat olarak bizden Eyüpsultan Eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Eyüp sultan Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  EYÜP SULTAN PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA EYÜP SULTAN EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.