Bağcılar Eşya Depolama Eşyalar yaşam alanlarımızı oluşturan en temel unsurlardır. Kimi eşyalarımızın maddi manevi bizim için ayrı bir değeri vardır. Kullanmadığımız ama bizler için ayrı değeri olan eşyaları evimizin bir köşesinde saklamak yaşam alanlarımızı daraltabilir. Eşyalarınız bu gibi durumlarda depolama gerektirebilir.  Bağcılar eşya depolama ile bu hizmeti alabilirsiniz. Firmamız depolanması gereken bütün eşyaları depolar. Bunlar ev eşyaları, ofis eşyaları, hastane eşyaları, banka eşyaları, fuar ve stand malzemeleri depo ve eşya arşiv malzemeleri, tekstil malzemeleri, kitaplık ve kütüphane malzemeleri gibi sıvı ve akışkan olmayan malzemelerin hepsini istediğiniz dilediğiniz sürelerde depolayabiliriz.

Bağcılar Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Gerek evlerinizde bulunan eşyalar, gerek ofislerinizde bulunan eşyalar bütün bunlara uzun süreliğine ihtiyaç duymuyorsanız yapmanız gereken  Bağcılar eşya depolama olarak bizden yardım alabilirsiniz. Öncelikle eşyalarınızı evinizden alınması işlemi gerçekleştirilecek. Daha sonra mantolaması yapılacak en son aşama olarak da paketleme işlemi yapılacaktır. Eşyalarınızın korunaklı ve sağlam bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanır. Bu sayede eşyalarınız sanki bir ev ortamında eşyalarınızın olduğu yerde sağlıklı bir şekilde kalmış gibi konforlu  ve güvenli bir şekilde saklama şekli olarak sizlere hizmetler verilmiş oluyor. Talep ettiğiniz gün ve saat aralığında teslim alınacak ve tekrar eşyalarınızı teslim alana kadar ödemelerinizi düzenli olarak devam ettiğiniz sürece saklanmasını sağlayacaksınız.

depolama-pronet-27 Bağcılar Eşya Depolama

 

Bağcılar Ev Eşyası Depolama Hizmetlerinde Eşya Paketlemenin Önemi

Eşyaların taşınması esnasında en önemli işin paketleme olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Paketleme için kullanılacak malzemelere ek olarak plastik malzemeler, kutular, yapıştırıcı ve tutkalların yanı sıra tekniğine uygun olarak ambalajlama yapmak da ayrıca mühimdir. Taşınacak eşyanın işlevselliğinin zarar görmeden hasar almadan taşınması ve korunması için kutu ya da ambalaj içine düz ve sabit bir şekilde yerleştirilmesi gerekir.  Bağcılar eşya depolama sayesinde bu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Depolama hizmetinde paketleme işlemini özen ile yapıyoruz. Ayrıca ambalaj için yeterli boşluk bırakılması, sarsılma, bükülme ve çarpma gibi olası risklere karşı eşyalarınızı koruyacak köpük ve hava kabarcıklı malzemelerden yararlanıyoruz. Hizmet almak için her zaman tecrübelerimizden yararlanabilir ve eşyalarınızı güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz.

Bağcılar Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  BAĞCILAR PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA BAĞCILAR EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.