Sultangazi Eşya Depolama Çağımızda kentsel dönüşüm ile birlikte eşya depolama büyük ivme kazanmıştır. Her birey ev ya da ofis eşyalarının bir kısmını ya da tamamının güvende kalmasını ister. Ayrıca bunun sigortalı ve profesyonel olmasını ister.  Sultangazi Eşya Depolama olarak bizde size bu aradığınız özellikleri sunuyoruz. Yaşam alanı olan evinizin bir kısmını beğenmeyip tadilat yaptıranlar, bazı eşyalarını bir yere taşınırken götürmek istemeyenler ya da daha küçük eve taşınanlar, fazla olan eşyalarını depolamak isteyen bireyler firmamıza ulaşarak bizden bu hizmeti alabilirler.

Sultangazi Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Birçok sebepten dolayı ciddi şekilde taşınma ve adres değişikliği söz konusu oluyor. Haliyle bu da ev ya da eşya potansiyelini arttırmaktadır. Fazla alanınız yoksa ve fazla olan eşyalarınızı depolama alanınız yoksa biz size bu hizmeti sağlıyoruz. Bu imkândan faydalanmak için sizin için hazırlanmış depolarımızı ziyaret edebilirsiniz.  Sultangazi eşya depolama olarak öncelikle kırılacak eşyalarınızın paketlemesini yapıyoruz. Bu sayede kırılacak eşyalarınızın güvenli bir şekilde ambalajlanmasını sağlıyoruz. Depolama esnasında dikkat edilecek bir diğer nokta ise kutulama sanatıdır. Kırılacak eşyalarınızı toplarken ağır olan eşyaları kutunun altına gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekir. Bu şekilde yapıldığı takdirde kırılacak olan eşyalar sağlam bir şekilde kutulara yerleşecektir. Ev Depolama olarak bu kutuları istif yaparken en üst alanlara koyarak güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyoruz.

ptonet-esya-depolama-7 Sultangazi Eşya Depolama

Sultangazi Eşya Depolama Firması Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizin için maddi manevi değeri olan eşyalarınızın emaneti söz konusu olduğunda kime teslim edeceğiniz hakkında oldukça düşüneceksiniz. Müşteri memnuniyeti önce tutan firmamız  Sultangazi Eşya Depolama ile eşyalarınız güvende olacaktır. Kurumsal olan firmamız aylık ödeme periyotları sizlere sunar. Düzenli ve periyodik bir şekilde ne kadar miktar ödeyeceğinizi görürsünüz. Depolarımızı ziyaret edebilirsiniz. Evden eve depolama alanlarımız oldukça temiz ve hijyeniktir. Depo alanlarımız rutubetsiz, temiz ve güvenlidir. Eşyalarınızı istediğiniz zaman güvenli bir şekilde hasar bırakmadan teslim ediyoruz. Eşyalarınızı eksiksiz ve tam bir şekilde getiriyoruz hiç şüpheniz olmasın. Pronet depolama olarak bizden memnun kalacağınız depolama hizmetini alabilirsiniz.

Sultangazi Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
 SULTANGAZİ  PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA SULTANGAZİ  EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA SULTANGAZİ EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  SULTANGAZİ  EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA SULTANGAZİ EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA SULTANGAZİ EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA SULTANGAZİ EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA SULTANGAZİ EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.

b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7-370x370 Sultangazi Eşya Depolama