Sultanbeyli Eşya Depolama Günlük hayatın akışı içerisinde birçok eşya kullanarak hayatımızı devam ettirmekteyiz. Yaşam alanlarımızda kullandığımız farklı eşya modelleri bulunmaktadır. İşyerleri ve ofislerde fabrikalarda ve diğer tüm alanlarda kullanılan eşyalar insanlar için değerlidir. İnsan hayatında eşyaların rolü oldukça büyüktür. Kullanmış olduğumuz eşyaların belli başlı zaman dilimleri içerisinde bulunduğumuz ortamdan uzaklaştırılması ve koruma altına alınması gerekebilir. İşte bu gibi durumlarda imdadınıza koşan eşya depolama şirketleri kurtarıcınız olmaktadır.

Sultanbeyli civarında eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, profesyonel firmamız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyor. Sultanbeyli Eşya Depolama hizmetleri kurumsal firmamız aracılığı ile en iyi şartlarda sizlere sunulmaktadır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Profesyonel Depo Hizmetleri

Sultanbeyli eşya depolama hizmetlerini kurumsal bir şekilde sürdürdüğümüz firmamız, her türlü eşyaların depolanması için en iyi hizmetleri sunmaktadır. İşyerlerimizde ve evlerinizde tadilattan dolayı eşyalarınızı kısa bir süre korumak istediğinizde, firmamız sizlerin yanında oluyor. Ofis değişikliği ve işyeri değişikliği gibi sebeplerden dolayı eşyalarınızın depolanması gerektiğinde, firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.

Daha farklı sebeplerden dolayı elinizde bulunan parça veya tüm eşyalarının korunması ve depolanması hizmetleri için firmamızdan destek almanız yeterlidir. Sultanbeyli civarında eşya depolama hizmeti sürdürdüğümüz firmamız, tüm eşyaların detaylı bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Sultanbeyli Eşya Depolama En Üst Seviyelerde Tasarlandı

Sultanbeyli Eşya Depolama hizmetleri için faaliyet sürdürdüğümüz Pronet eşya depolama şirketimiz, Sultanbeyli civarında tüm eşyaların depolama hizmetini sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü eşyalar kaliteli ve kurumsal firmamız tarafından depolama hizmeti altında korunmaktadır. Firmamızda bulunan eşya depolama hizmetini sürdürdüğümüz odalarımız, standartların belirlemiş olduğu ölçülerde ve genişliklerdedir. Eşyalar kendi aralarında bölümlere ayrılıp, Her eşya kendi kategorisi içerisinde depolanmaktadır.

depolama-pronet Sultanbeyli Eşya Depolama

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösterir. Depolanacak eşyaların sayısı, depo içerisinde kaplayacağı alan, depolama süresi, nakliye ücreti, hizmet vermek için gereken personel sayısı, piyasası değerleri göz önünde bulundurulur. Firmamız uygun fiyata kaliteli hizmetler sunar. Eşya Depolama Eşyaların saklanması için uygun yeterli alanımız bulunduğu için her bütçeye uygun hizmet paketlerimiz yer alır. Eşya paketleme ve evden eve nakliyat işlemlerini ücrete ilave ettiğimiz için hizmet sonrası ek ücret talebinde bulunmuyoruz.

Eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerinin farkında olan ve gereken hassasiyeti gösteren bir firmayız. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz zaman gözünüz arkada kalmayacak şekilde bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız hizmet talebinizi alarak bizlere ulaştırır. Ayrıcalıklı hizmet almak bütün müşterilerimizin hakkıdır.

Eşyalarınız depolamış olduğumuz odalarımız tüm hijyen koşulları içerisinde sizlere sunulmaktadır. Böylelikle eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden hijyenik olarak sizlere geri verilmektedir. Depolarımızda tüm güvenlik önlemleri ve hijyenik önlemler alınarak hizmet sunmaktayız. Depolarımızı zamanlarda ilaçlayarak kaşe ve böcek gibi etkenlerden korumaktayız. Sizlerde eşyalarınızın korunması ve depolanması hizmetlerini kurumsal firmamızdan alarak, profesyonel bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz firmamızın uygun fiyatlı tarifelerinden faydalanabilirsiniz.

Sultanbeyli Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  SULTANBEYLİ  PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA SULTANBEYLİ  EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA SULTANBEYLİ EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.

b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7-370x370 Sultanbeyli Eşya Depolama