Ofis depolama eşya türüne göre seçilen ambalaj malzemeleriyle eşyalarınız dikkatlice paketlenmekte ve depolarımızda, ilk konulduğu günkü gibi korunacak şekilde 7/24 güvenli muhafaza edilmektedir.

Ofis depolama firmamız kısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Eşya Depolarımız, teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

pronetesyadepolama-370x295 Ofis Depolama

Ofis depolama firmamız eşyaların yangın olasılığından korunmasına yönelik olarak depolarda çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler bulunmaktadır.

PRONET Depolama Ofis depolama ihtiyacınız için aylık depolama kira bedeli karşılığında Pronet nakliyat Depolama Hizmetlerini gönül rahatlığıyla arayabilir, eşyalarınızı nakliyesinden ambalajlaması ve depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar kusursuz sistemle hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

Özellikle bazı hassas ofis eşyalari ve malzemeleri duvar saati ofis koltuğu gibi daha narin eşyaların zarar görmemesi  adına Ofis eşyaları depolanması için özel olarak belirlediğimiz saklama alanlarımız ile bize emanet ettiğiniz eşyaşlarını bir kısmını her an alma ihtiyacınızı düşünerek özenle istifliyoruz bu sayede eşyalarını istediğiniz zaman sorunsuz biçimde teslim alabilirsiniz. İstiflemeye gösterdiğimiz özenin yanı sıra ofis deposu nu belirli zamanlarda ilaçlama ve sürekli kontrollerini yapmaktayız.

Depolarımız Gün ışığından korunaklı ısı – nem kontrollüdür özel klimalı havalandırmalı sistemlerimiz sayesinde ofis eşyalarınızın rutubetten ve güneş ışığında korunmasını sağlamış oluyoruz. Saklama  alanlarımız deprem sel yangın gibi afetlere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.