Esenyurt Eşya Depolama

Bazen evinizde ve iş yerinizdeki eşyalarınızı bir depoda güvenli şekilde muhafaza etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Taşınma, tadilat ve uzun seyahatler, eve sığmayan eşyalar, iş yerlerinde biriken evraklar, eşyalarınızın  nerede muhafaza edileceği konusunda size sıkıntı yaratabilir.

Güvenilir ve tecrübeli bir eşya depolama firması size bu konuda yardımcı olacaktır. Esenyurt eşya depolama firması olarak, her türlü eşyalarınızın taşınmasından depolarımıza yerleştirilmesine kadar her aşamada tecrübeli kadromuz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdedir.

Eşyalarınızın Adresinizden Alınması 

İletişime geçtiğiniz firmamız adresinize gelerek listeleme işlemi yaparak sizin için en uygun aracımızı belirler. Listelenen eşyalarınız için sözleşme yapılarak, istediğiniz tarihe kadar gerekli evraklar hazırlanır. Firmamızda her türlü eşyanızı taşıma kapasitesine sahip araç ve ekipmanımız bulunmaktadır.  Araçlarımız eşyalarınızın taşıma işlemi için  özel olarak dizayn edilmiştir.

Adresinize gelen uzman elemanlarımız eşyalarınızı özelliklerine göre paketlenmektedir. Bütün eşyalarınız özenle paketlenerek zarar görmelerinin önüne geçilmektedir. En ufak eşyanızdan en büyük eşyanıza kadar hepsi tecrübeli elemanlarımız tarafından özenle paketlenmektedir.

Paketlenen eşyalarınız, evinizden araçlarımıza büyük bir titizlikle taşınmaktadır. Eşyalarınızın araçlara taşınma işlemi sırasında, yüksek katlarda bulunan ağır eşyalarınız için uygun taşınma yöntemlerini ve ekipmanlarını kullanmaktayız.  Esenyurt eşya depolama firmamız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımızda eşyalarınızı özenle depolarımıza taşımaktadır.

Eşyalarınızın Depolarımıza Taşınması 

Titizlikle paketlenen eşyalarınız araçlarımıza da aynı özenle yerleştirilmektedir. Araçlarımız  eşya taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiştir.  Eşyalarınız özelliğine göre uygun bölümlere yerleştirilmektedir.  Böylece hiç bir eşyanız taşınma sırasında hasar görmemektedir. Araçlarımız son derece güvenlikli ve kapalı araçlardır. Böylece tüm eşyalarınız dış etmenlere karşı da korunmaktadır.

Ayrıca tüm eşyalarınız sigortalanarak oluşabilecek hasarlara karşı güvence altına alınmaktadır. Esenyurt eşya depolama firmasında her türlü eşyanızı taşıyacak kapasitede araç bulunmaktadır.

Eşyalarınızın Güvenli Depolarımıza Yerleştirilmesi

Eşya depolama sistemine uygun olarak modern bir şekilde dizayn edilen depolarımıza eşyalarınız güvenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Esenyurt eşya depolanma firmamızda eşyalarınızın yerle teması kesilmekte her eşya özelliğine göre uygun bölümlere yerleştirilmektedir.

Eşyalarınıza zarar verebilecek aşırı soğuk, aşırı sıcak, nem, küf ve her türlü haşereye karşı önlemler alınarak özenle korunmaktadır. Depolarımızda her türlü güvenlik önlemleri alınarak eşyalarınızın güvenliği de sağlanmaktadır.

Deneyimli elemanlarımız ve her türlü ekipmanımızla eşyalarınızın paketlenmesinden depolarımıza yerleştirilmesine kadar her aşamada özen ve titizlikle çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışan Esenyurt eşya depolama firmamıza sizleri de beklemekteyiz.

Write a Message