pronetdepolama

Zeytinburnu Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti her zaman ihtiyaç duyulacak bir hizmet olup, özellikle yeni bir ev alıp henüz evin hazır olmadığı durumlarda eşyaların bir süreliğine muhafaza edilmesi için bir eşya depolama firması ile görüşülmesi gerekir. Depolama hizmeti lojistik bir süreçtir. İhtiyaç her ne olursa olsun eşya depolama hizmetine karar verildiğinde değerlendirilmesi gereken önemli durumlar vardır. Bunun başında da güvenilir bir firmayla anlaşmak gelir. Biz Zeytinburnu Eşya Depolama olarak büyüklü küçüklü depolama alanlarımız ile sizlere kısa vadede depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya Depolama Hizmeti Dâhilinde Olanlar

Eşya depolama hizmeti dâhilinde olanlar ürünleri teslim alma, taşıma, yerleştirme, tasnif etme, nakliyesi şeklinde temel hizmetlerdir. Aynı zamanda ürünlerin muhafazası da ve istediğiniz an istediğiniz ürüne ulaşabilme durumu da dâhildir.

Eşya depolama hizmeti için bir firmayla görüşmenizde mutlaka tüm belirlemelerle sözleşme yapılmalıdır. Depolanacak olan eşyaların listesi kesinlikle sözleşmeye eklenmelidir. Yaşanacak bir anlaşmazlık durumunda elinizde mutlaka bir evrak bir sözleşme olması işi kolaylaştırıcı ve netleştirici bir unsurdur. İyi bir depolama sözleşmesinde mutlaka firmanın irtibat bilgileri, eşyaların teslim alınması protokolü, ödeme şekli ve faturalandırma, sigorta koşulları dâhil olmalıdır. Eşya depolama imkânını sizler için biz Zeytinburnu eşya depolama;  eşyalarınızın en zarar görmeyecek şekilde ambalajlayarak depomuza yerleşimini sağlarız. Kutularımızda özel kâğıtlarımızla paketler yapılarak kırılacak eşyaların güvenliliğini  de sağlamış oluruz.

Eşya Depolama Paketleme Sistemi

Eşya depolamada en önemli unsur kutulama paketleme kısmıdır. Bu esnada kırılacak eşyaların  ağır olan eşyaların ayrıştırılıp paketlenmesi gibi ince detaylar düşünülerek hareket edilir. Koltuklar ya da beyaz eşyalar özel sarılımlarla depo edilir. Dolaplar monte edilerek sarılıp depo edilir. Paketleme  sisteminde depoların güvenliliği, temiz bir şekilde korunması söz konusudur. Rutubet alma ya da pislenme gibi durumlar söz konusu değildir. Sürekli kontroldedir.

Eşya depolama saklanmak istenen ya da sığdırılamayan eşyaların saklanmasında yardımcı olan bir sistem olup; anlaşma sağlanan firma evinizden eşyaları alır ve depolama alanına yerleşimini sağlar. Bu işte son derece titiz olduğumuzu belirtmek isteriz ki, eşyalarınız herhangi bir hasarla karşı karşıya kalmadan yerleşimi tamamlarız. Zeytinburnu eşya depolama yine aynı şekilde sizin belirlediğiniz adrese de tekrar nakliyesini sağlar. Sizin eşyalarınız bizim hassasiyetimizdir. İşimizde profesyonelliğimiz her zaman için ön plandadır. Depolama odalarımız özel havalandırma sistemindedir. Tek amacımız eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz gibi size aynen teslim etmektir. Biz de eşyalarınız güvendedir.

Write a Message