Arnavutköy Eşya Depolama daha küçük bir eve taşınma, tadilat, uzun seyahatler, evinize sığmayan eşyalar  ve iş yerlerinin evraklarını saklanması gibi durumlar  insanları çözüm aramaya yönlendirir. Eşyaların güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi hasar görmemesi açısından çok önemlidir.  Bu tür durumlarda eşya depolama firmaları sizlere yardımcı olmaktadır.

Eşyalarınızı güvenilir bir depoya emanet etmeden önce iyi bir araştırma yapmalısınız. Güvenli ve tecrübeli bir firma ile iletişime geçmeniz eşyalarınızın güvenliği ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi için çok önemlidir.

Arnavutköy Eşya Depolama Eşyalarınızı Adresinizden Alarak Güvenli Bir Şekilde Depolarımıza Götürüyoruz

İyi bir araştırmadan sonra firmanız ile iletişime geçerek eşyalarınızın alınmasını istediğiniz adresi belirtmelisiniz. Arnavutköy eşya depolama firması eşyalarınızın depolanma işlemini özen ve titizlikle yapmaktadır.

Bizimle İletişime geçtikten sonra belirtmiş olduğunuz adrese gelerek eşyalarımızın sayısı, büyüklüğü ve cinsini listeliyoruz. Belirtmiş olduğunuz tarihe kadar, sözleşme yaparak eşyalarınızı alıp depolarımıza götürüyoruz. Arnavutköy eşya depolama firmamız, eşyalarınız için en uygun aracımızı, ekipmanlar ve tecrübeli çalışanlarımızla adresinize göndermektedir.

Her eşya için ayrı paketleme malzemeleri kullanarak eşyalarınızın hasarlara karşı korunmasını sağlıyoruz. En büyük eşyanızdan en küçük eşyanıza kadar hepsini özen ve titizlikle paketliyoruz. Tecrübeli elemanlarımız tarafından paketlenen eşyalarınızın evden çıkarılma işlemini  de en uygun ekipman ve taşınma şeklini kullanarak gerçekleştiriyoruz. En alt kattan en üst katlara kadar eşyalarınızı taşıyor ve güvenli bir şekilde araçlarımıza yerleştiriyoruz.

depolama-pronet-31 Arnavutköy Eşya Depolama

Arnavutköy Eşya Depolama Sağlıklı ve Güvenilir Depolarımızda Eşyalarınızı Muhafaza Ediyoruz

Arnavutköy eşya depolama firmamıza  sözleşme yaparak teslim ettiğiniz eşyalarınız, güvenli ve sağlıklı bir şekilde dizayn edilmiş olan depolarımızda sigortalı bir şekilde muhafaza ediyoruz. Liste yaparak aldığımız bütün eşyalarınız her türlü hasar ve deformasyona karşı sigortalanmaktadır.

Depolarımız aşırı soğuk ve aşırı sıcaklara karşı tedbir alınarak düzenlenmiştir. Eşyalar durumuna göre en uygun bölümlere yerleştirilir. Yere teması kesilerek her türlü riske karşı korunur.

Küf ve nem gibi durumların oluşmaması için her türlü tedbir alınarak hazırlanan depolarımızda eşyalarınız sağlıklı bir şekilde muhafaza edilir. Ayrıca her türlü haşereye karşı tedbir alınarak oluşabilecek olumsuzlukların da önüne geçilmektedir. Sizlerde eşyalarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolanmasını isterseniz bizimle iletişime geçerek tecrübeli kadromuz ve güvenli depolarımıza eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Arnavutköy Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  ARNAVUTKÖY PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA ARNAVUTKÖY  EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA ARNAVUTKÖY EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  ARNAVUTKÖY EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA ARNAVUTKÖY  EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA ARNAVUTKÖY  EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA ARNAVUTKÖY EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA ARNAVUTKÖY EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.