Esenler Eşya Depolama Günümüzde eşya depolama hizmetleri özellikle uzun süre evlerine gelmeyecek ve eşyalarının güvenilir şekilde korunmasını amaçlayan kişiler için sunulur. Bunun yanında belirli bir süre depo hizmeti almak isteyenler evden ayrılan ve yeni ev arayışı içinde olan kişilerdir. Firmamız bu zor zamanlarınızda sizlere yardımcı olur. Pronet olarak her daim müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Esenler eşya depolama hizmetimiz sayesinde kimsenin sorun yaşamaması adına çalışıyoruz. Bu konuda sorunsuz bir şekilde hizmet sağlayarak depolama fırsatları sağlıyoruz.

Esenler Eşya Depolama Neden Önemlidir?

Eşya depolama insanlara zor zamanlarında yardımcı olan bir hizmettir. Yurtdışı ya da şehir dışı gezilerinde belirli süreler eşyaların güvenilir yerlerde durması herkesin isteyeceği şeydir. Fakat iyi bir depo ile anlaşamamak birçok sorunu ortaya çıkarır. Esenler eşya depolama fırsatları sağlayan firmamız bu konuda sorunların ortaya çıkmaması adına çalışır. Güler yüzlü personel ile eşyalarınız hava koşullarının etki edemeyeceği ve zarar görmeyecekleri alanlarda depolanır. Bu alanlar her an güvenlik kameraları ile izlenir ve sıkıntısız hizmetler sağlanır.

Esenler Eşya Depolama Ayrıcalıklar

Depo hizmetlerinde önemli olan en büyük nokta eşyaların zarar görmemesi beyaz zarar görmemesidir. Depolara herhangi bir önlem alınmaması birçok çalıma ve kayıp olayını beraberinde getirir. Üst düzey yeni sistemler ile korunan depolar aynı zamanda sürekli olarak izlenir. Özel güvenlik ekipleri ile depolardan herhangi bir eşya çalınması mümkün değildir. Esenler eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde geniş alanlı bölgelerde eşyalarınız en iyi şekilde saklanır. Bu konuda herhangi bir sorun oluşmayacağından emin olmanız gerekir. Bu durum oldukça önemlidir.

depolama-pronet-14 Esenler Eşya Depolama

Esenler Eşya Depolama En Güvenilir Depo Hizmetleri

Depolama fırsatları sayesinde sizleri her konuda memnun etmeyi amaçlıyoruz. Herhangi bir soğuk hava ya da rutubet gibi durumlar depolarda söz konusu değildir. Bu sebeple herhangi bir sorun ortaya çıkmadan depolama hizmeti verilir. Bu hususta her daim çalışan ekiplerimiz sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde depolanır. İyi bir depo hizmeti her daim lazımdır. Bu konuda en profesyonel hizmetler ile sizlere her konuda yardımcı olacak ekiplerimiz sen depolama hizmetlerini sorunsuz şekilde almanız mümkündür. Sizlere depolama konusunda uygun fiyat teklifleri ve uygun koşulları görmek için bizleri tercih etmelisiniz.

Esenler Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  ESENLER PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  ESENLER EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA ESENLER EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.