Silivri Eşya Depolama Günlük hayatımızı devam ettirmek için farklı türlerde birçok eşya kullanmaktayız. Hem evlerde işyerlerinde kullanmış olduğunuz eşyalar sayesinde hayatımız devam etmektedir. Fakat bu tarz eşyaların belli başlı zaman dilimleri içerisinde bulunduğumuz ortamlardan kısa sürede olsa uzaklaştırılması gerekebilir. Örneğin işyerinizin değişikliği yapılacağı zaman, işyerinizde bulunan eşyalar geçici bir süre farklı mevkilere götürülmesi gerekebilir. Eşyalarınızın zarar ve hasar görmemesi için eşyalarınızın koruma altına alınması gerekiyor olabilir.

Evinizde yapacağınız tadilatlardan dolayı bulunan eşyaların korunması gerekebilir. İşte bu gibi durumlarda eşya depolama firmaları sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Silivri civarında faaliyet sürdürdüğümüz Pronet eşya depolama şirketimiz, Silivri eşya depolama kapsamında hizmet sunmaya devam ediyor.

Silivri Eşya Depolama Eşyalarınızı Güvenle Emanet Edin

Silivri Eşya Depolama hizmetleri için kaliteli ve kurumsal bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz şirketimizi tercih etmeniz yeterlidir. Kullanmış olduğunuz her türlü yaşam alanlarında bulunan ve iş yerlerinde bulunan eşyalar uzman kadromuz tarafından depolama hizmeti ile koruma altına alınmaktadır.

Beyaz eşyalar, dolaplar, tekstil ürünleri, mutfak eşyaları, fabrikalarda bulunan eşyalar, makineler, araçlar gereçler, aklınıza gelebilecek her türlü eşyalar kaliteli ve kurumsal firmamız tarafından, güvenli bir şekilde depolanarak koruma altına alınıyor. Belirlemiş olduğunuz süre zarfları içerisinde emanet ettiğiniz eşyalarınız, firmamız tarafından güvenli bir şekilde saklanmakta ve depolanmaktadır. Bırakmış olduğunuz eşyalara hiçbir şekilde zarar vermeden depolama hizmetini sunmaktayız.

depolama-pronet-1 Silivri Eşya Depolama

Eşya Depolama Sözleşmesi 

Eşya depolama sözleşmesi müşterilerimizin güvenlerini kazanmak için tercih ettiğimiz bir işlemdir. Sözleşme içerisine depoladığımız tüm eşyaların özellikleri, maddi değeri, depolama süresi, kullanılan deponun açık adresi, firmamızın açık bilgileri, müşterilerinizin bilgileri, ücret tutarı ve ödeme şekli yer alır. Bu sayede müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz. Sektörde yeni kurulan firmalar müşterilerine gösterdikleri depodan farklı alanlarda eşyaları saklayabilir. Bu alanlar eşya saklamak için uygun olmayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız hak talep etmek için elinizde bir belgenin olması gerekir.

Maddi değeri yüksek eşyaların depolanmasında dolandırıcılık işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Maddi kayıpları engellemek ve dolandırıcı firmalardan korunmak için noter onaylı sözleşmenin bir nüshası elinizde olmalıdır. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine sözleşmeli hizmet sunar. Sözleşme imzalamayı kabul etmeyen firmalara itibar etmemelisiniz. Depolanmasını istediğiniz eşyanın maddi değeri ne olursa olsun mutlaka sözleşme imzalamak sizin hakkınızdır.

Silivri Eşya Depolama Hijyenik Olarak Hizmet Sunuyoruz

Silivri Eşya Depolama hizmeti sunduğumuz firmamız, hijyenik ortamlarda faaliyet sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan depolama hizmeti sunmuş olduğumuz her türlü bölüm ve bölme, hijyen kuralları içerisinde dezenfekte edilerek tüm eşyaların depolanmasını sağlamaktadır. Bize bırakmış olduğunuz eşyalar sağlıklı ve hijyenik olarak sizlere geri verilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan depolarda herhangi bir haşere böcek ve eşyalara zarar veren canlı bulunmamaktadır. Eşya depolama hizmeti sunmuş olduğumuz firmamız, standartların belirlemiş olduğu kriterlerde hazırlanmıştır. Tüm eşyaların depolanması için gerekli genişliği ve yapıya sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı olarak depolama hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın depolanması ve korunması için kurumsal firmamızı tercih edebilir, eşyalarınız zarar görmeden korunmasını sağlayabilirsiniz.

Silivri Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  SİLİVRİ  PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA SİLİVRİ    EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA SİLİVRİ   EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  SİLİVRİ  EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA SİLİVRİ  EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA SİLİVRİ   EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA SİLİVRİ  EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA SİLİVRİ  EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.

b326b5f8d23cd1e0f18df4c9265416f7-370x370 Silivri Eşya Depolama