Kâğıthane Eşya Depolama Eşya depolama hizmeti son yıllarda artan talebin yaşandığı ve günden güne profesyonel hale gelen bir hizmettir. Özellikle belirli yerlerde eşyaları saklanması depolama yapılması gerekebilir. Özellikle apartman dairelerinin çok küçük olduğu ve içine sığmadığınızı düşünürsek ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Belirli sürelerde depolamak istediğiniz eşyalar olabilir. Kağıthane Eşya depolama bu yüzden eşyalarınızı güvenilir ve hijyenik imkanlar sunan bir eşya depolama şirketinden profesyonel hizmeti uygun fiyatlara almanız gerekir. Bu hizmeti sağlıklı, steril ve hijyenik ortamlarda eşyalarınızın depolanması gerekir. Nem ve rutubetten uzak bir şekilde ayrı ayrı eşyalarınız paketlenerek bu hizmeti alabilirsiniz. Çeşitli bahanelerle eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyduğunuz an Pronet Nakliyat olarak Kâğıthane civarında Kâğıthane Eşya Depolama hizmetini uygun fiyatlarla ve profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

Eşya Depolama da Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Eşya Depolamanın en dikkat edilmesi gereken aşamalarından biri de paketleme aşamasıdır. Öncelikle firmamızla anlaştıktan sonra depolanması gereken eşyaların birer tane müşteride birer tane de bizde kalacak şekilde listesi çıkarılır. Eşyalar da özellikle sizin ev veya işyerinize yakın olan depoya doğru yola çıkmadan önce sağlamlık durumuna göre paketlenir. Büyük eşyalarınızı patpatlara sarıyoruz. Dolap gibi büyük eşyalarınızı depolarımıza monteliyoruz. Elbiselerinizi de hava almayacak şekilde poşetleyip karton kolilere kaldırıyoruz. Özellikle ayrı ayrı depoladığımız için müşteri istediği takdirde gelip eşyalarını gönül rahatlığıyla alabilir. Ayrıntılı bilgi ve hizmetle alakalı fiyat teklifi almak isterseniz; Kağıthane eşya depolama hizmeti veren firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

depolama-pronet-7 Kâğıthane Eşya Depolama

Kâğıthane Eşya Depolama Firmaları

Kâğıthane Eşya Depolama işlemi, firmayla anlaştığınız andan başlayıp eşyalarınızı tekrar iade alana kadar devam eden uzun bir süreçtir. Bu hizmeti alırken bunu bilerek hareket etmeli ve profesyonel, sağlam referansları olan, uygun fiyatlı firmaları tercih etmelisiniz. Piyasada ev ve iş yerlerinize yakın eşya depolama firmalarını sanal platformlardan araştırabilirsiniz. Ayrıca profesyonel hizmet veren firmalar size eşya depolama hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiler vereceklerdir. Bütün süreci anlatacaklardır. Dilerseniz ve imkanınız varsa herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için depoları da muhakkak ziyaret ediniz. Kâğıthane eşya depolama hizmeti hakkında fiyat teklifi ve herhangi bir bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Eşya Depolama Fiyatlarımız

Kağıthane Eşya depolama fiyatları olarak firmamız yıllardır Anadolu ve Avrupa yakası olarak her iki merkezli çalışmak yürütmektedir.Sizde sigorta kasko kapsamında eşyalarınızı güvenli depolamak için lütfen arayınız.

Kağıthane Eşya Depolama Fiyatları

  Eşya Depolama   AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
   KAĞITHANE PARÇA EŞYA DEPOLAMA  150 TL  (AYLIK ÖDEME)
  +1 ODA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK ÖDEME)
  1+1 ODA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK ÖDEME)
  2+1 ODA  KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  400 TL  (AYLIK ÖDEME)
  3+1 ODA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  600 TL  (AYLIK ÖDEME)
  4+1 ODA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  900 TL  (AYLIK ÖDEME)
  5+2  ODA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  1200 TL (AYLIK ÖDEME)
  VİLLA KAĞITHANE EŞYA DEPOLAMA  2000 TL (AYLIK ÖDEME)c

 

  • RUTUBETSİZ VE TEMİZ ORTAM – Sürekli havalandırılan mekanlarda eşyalarınızı nemlenme, küflenme endişesi yaşamadan saklayabilir, evinizde neyse pronetdepolama.com ile sahip olacağınız odanızda da aynı temizliği ve rutubetsiz ortamı bulabilirsiniz.
  • 7/24 ULAŞIM – İstanbul’un çeşitli yerlerinde (Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Beylikdüzü, Şişli) bulunan depolarımız sayesinde istediğiniz zaman kolay ulaşım imkanı ile eşyalarınıza bakabilir,  isterseniz de eşya ekleyebilir ya da alabilirsiniz.
  • YÜKSEK GÜVENLİK – Tüm depolarımız kapalı devre CCTV ile takip edilmekte olup 7/24 kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca gece bekçilerimiz ile çevre güvenliği de koruma altına alınarak oluşabilecek her türlü riskin önlenmesi hedeflenmiştir. Merkezi konumlara sahip olan depolarımız sayesinde siz de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile pronetdepolama.com kalitesine teslim edebilir ve sorunsuz bir İstanbul eşya depolama sürecinin keyfini sürebilirsiniz.