PRONETARAC

Adalar Eşya Depolama

Önceden büyük sıkıntı olan eşya depolama işi günümüzde geliştirilen tekniklerle sorun olmaktan çıkmıştır. Eşyalarınız modern depolarda, deneyimli elemanlarca özenle paketlenmekte ve eşya depolamaya uygun şekilde dizayn edilen depolarda güvenle muhafaza edilebilmektedir.

Daha küçük bir eve taşınanların sığmayan eşyaları,  evinde tamirat ya da tadilat yapanların eşyalarını koyacak yer bulamamaları,  geçici süreliğine şehir değiştirmek zorunda olanların eşyaları için yer bulamaması, şirketlerde biriken saklanması gereken evraklar ve evinize sığmayan ama atmaya kıyamadığınız eşyaların muhafaza edilmesinde eşya depolama sistemleri yardımınıza koşmaktadır. Pronet eşya depolama firması da Adalar eşya depolama işlerinizi özenle yapmaktadır.

Eşya Depolama İşlerinizi Özenle Yapıyoruz 

Bir depoya emanet etmek istediğiniz eşyalarınızın zarar görmemesi ve gözünüzün arkada kalmaması için gerekli araştırmalı yapmalı,  en güvenilir firma ile çalışmayı tercih etmelisiniz. Bizler de Pronet Adalar eşya depolama firması olarak eşyalarınızın paketlenmesi, nakliyesi ve depolarda muhafaza edilmesini özen ve titizlikle yapıyoruz. İstediğiniz adresten eşyalarınızı alarak modern nakliye araçlarımızla depolarımıza taşıyoruz.

Adresinizde özenle paketleyip sardığımız eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yerleştirerek güvenli bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.  Paketleme sırasında eşyanızın durumuna en uygun ambalajları seçiyor ve hasar görmelerini engelliyoruz. Paketlenen eşyalarınız aynı özen ve titizlikle uzman kadromuzla araçlarımıza yerleştiriyor ve depolarımıza taşıyoruz.

Hijyenik Depo Hizmeti

Temiz ve modern depolarımızda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı küf ve neme karşı zarar görmeyecek olan depolarımızda sigorta kapsamına alıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın yerle temasını kesecek şekilde yerleştiriyoruz. Yüksek veya çok düşük ısılara karşı eşyalarınızı koruyacak şekilde muhafaza ediyoruz. Sigorta kapsamına alınan eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta şirketi tarafından zararınız karşılanmaktadır. Eşyalarınızı sizin istediğiniz tarihe kadar sözleşme yaparak depolarımızda muhafaza ediyoruz. Sözleşme bitiminde istediğiniz yere eşyalarınızı teslim ediyoruz.

Adalar Eşya Depolama İşleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz 

Adalar eşya depolama firması olarak deneyimli elemanlarımız, özenli paketleme işlemlerimiz, modern nakliye araçlarımız ve güvenilir depolarımızda eşyalarınızın muhafaza edilmesi işlemlerinizi özenle yapıyoruz.

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmakta ve sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü eşyanızın depolanması işlemi için  Adalar Eşya Depolama firmamıza sizleri de bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Write a Message