Sigortalı Eşya depolama sigortası olmayan depolarda muhafaza ederseniz kesinlikle zarara uğrarsınız. Sigortalı Eşya depolama sistemi öyle kolay bir hizmet değil. Bizim yaptığımız eşya depolama hizmeti kesinlikle sigortalı olarak sağlanmaktadır.

Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul ev eşya depolama hizmeti şu anda çoğu kişinin bilmediği ve şu ana kadar kullanmadığı bir hizmettir. İstanbul  ev eşya depolama hizmeti fazla maliyetli değildir. Sigortalı Eşya Depolama olarak firmamız size burada bunları anlatmaya çalışacağız.

depoluyoruz Sigortalı Eşya Depolama
Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul da yüksek katlı binaların çoğalması ile insanlar fazla eşyalarını bina da bulunan tehlike anında kullanabileceği sığınaklarda muhafaza etmektedir yada merdiven boşluklarında muhafaza etmektedirler. Buralarda bulunan elektronik eşyalar, mobilyalar bunun gibi eşyalar rutubet, toz ve mikroptan bozulmaktadır. İşte burada sizin yardımınıza İstanbul ev eşya depolama hizmeti ve nakliyat hizmeti veren İstanbul evden eve nakliyat firmamız olmaktadır.eşya depolama söylediğimiz gibi hem ekonomik hem de sigortalı olarak eşyalarınızı korumaktadır.

Eşya Taşınırken Sigorta Yapılır Mı?

Pronet nakliyat eşya taşımacılığı için önem arz eden konulardan biri de eşyanın nakli esnasın da eşyanın kırılması yada çizilmesi durumlarına karşın eşya sigortasının yapılmasıdır. Bu da eşyanın nakli veya depolarımız da kalan mevcut süre boyunca hasarına karşı firmamızı ve müşterilerimizi güvence altına almaktadır.

Asansörlü taşımacılığı yapılamadığı noktalarda insan gücüne sıkça gerek duyulduğu ev, ofis, büro, taşımacılığın da her eşya için eşya sigortası firmamız tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Sigortalı Eşya depolama firmamız yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrolarımızla eşya depolama taşıma her zaman kalite ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Firmamız sektör içerisinde kurumsal hizmet içeriği ile ön planda yer alır. Müşteri odaklı hizmet sunarak yardımcı olur.

  • Ekonomik fiyat politikası benimsenir.
  • Tüm hizmet alanında uzman kadro ile verilir.
  • Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır.
  • Aynı gün taşınma işleminiz yapılır.
  • Avizelerinizden perdelerinize kadar ayrıntılı bir hizmet verilir.

Sizde hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve istediğiniz tarihe taşınma randevusu oluşturabilirsiniz. Bu sayede yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Bu aşamada firmamız gerekli tüm detayları size özel olarak sunar. Özellikle de beyaz eşyalarınızın taşınma işlem itinalı bir şekilde yapılır. Yeni adresinizde ise çalışır bir şekilde teslimi gerçekleştirilir.