Sigortalı Eşya Depolama

ile

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı Eşya depolama sigortası olmayan depolarda muhafaza ederseniz kesinlikle zarara uğrarsınız. Sigortalı Eşya depolama sistemi öyle kolay bir hizmet değil. Bizim yaptığımız eşya depolama hizmeti kesinlikle sigortalı olarak sağlanmaktadır.

 

Sigortalı Eşya Depolama

İstanbul ev eşya depolama hizmeti şu anda çoğu kişinin bilmediği ve şu ana kadar kullanmadığı bir hizmettir. İstanbul  ev eşya depolama hizmeti fazla maliyetli değildir. Sigortalı Eşya Depolama olarak firmamız size burada bunları anlatmaya çalışacağız.

pronetdepolamaİstanbul da yüksek katlı binaların çoğalması ile insanlar fazla eşyalarını bina da bulunan tehlike anında kullanabileceği sığınaklarda muhafaza etmektedir yada merdiven boşluklarında muhafaza etmektedirler. Buralarda bulunan elektronik eşyalar, mobilyalar bunun gibi eşyalar rutubet, toz ve mikroptan bozulmaktadır. İşte burada sizin yardımınıza İstanbul ev eşya depolama hizmeti ve nakliyat hizmeti veren İstanbul evden eve nakliyat firmamız olmaktadır.

eşya depolama söylediğimiz gibi hem ekonomik hem de sigortalı olarak eşyalarınızı korumaktadır.

Eşya Taşınırken Sigorta Yapılır Mı?

Pronet nakliyat eşya taşımacılığı için önem arz eden konulardan biri de eşyanın nakli esnasın da eşyanın kırılması yada çizilmesi durumlarına karşın eşya sigortasının yapılmasıdır. Bu da eşyanın nakli veya depolarımız da kalan mevcut süre boyunca hasarına karşı firmamızı ve müşterilerimizi güvence altına almaktadır.

parcaesyatasima

Parça Eşya Taşıma

Asansörlü taşımacılığı yapılamadığı noktalarda insan gücüne sıkça gerek duyulduğu ev, ofis, büro, taşımacılığın da her eşya için eşya sigortası firmamız tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Sigortalı Eşya depolama firmamız yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrolarımızla eşya depolama taşıma her zaman kalite ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Yazar hakkında

administrator

Bir cevap yazın