Nakliyat sektöründe tüketicilerin birbirinden farklı talepleri oluyor. Evden eve nakliye, şirket taşıma gibi ihtiyaçların dışında tüketiciler eşya depolama hizmeti için de firmalara başvuruyor. Vatandaşların eşyalarını depolama gereksinimi çeşitli sebeplerden olabilir. Geçici bir süre yurt dışına yerleşme, ekonomik sıkıntı, emanet bırakma, fazla gelen eşyaları bir yerde tutma gibi ihtiyaçlarla depo kiralarlar. Bunların içinde ofis eşyası depolama da yaygın talepler arasındadır. Özellikle iş dünyasının kalbinin attığı şehir ve ilçelerde bu kiralama şekli yaygındır.


İstanbul Eşya Depolama

Şirketler zaman zaman İstanbul eşya depolama hizmeti için arayışa giriyor. Bir işletme; eski eşyalarını muhafaza etme, yeni taşınacakları binanın inşaat halinde olması, faaliyet sonlandırma, fazla gelen eşyaları tutma gibi gerekçelerle ofis eşyası depolama hizmeti için nakliye firmalarının kapısını çalıyor. Beklentilerine en uygun nakliye firmalarını tercih ediyorlar. Bu aşamada dikkatli olmak gerekiyor. Herhangi bir araştırma yapmadan bulunan nakliye firmaları, tüketiciyi yarı yolda bırakabiliyor. Ücreti aldıktan sonra anlaşma öncesi verdikleri sözleri yerine getirmeyebiliyorlar.

evdenevenakliyatpronettas-900x494 Ofis Eşyası Depolama

Senelerin Deneyimiyle Çalışıyoruz

Depo kiralama hizmeti için internetten ofis eşya depolama şeklinde arama yapan şirketler bazı detaylara önem vermelidir. Firmanın sektördeki deneyimi ve referansları hakkında bilgi edinmek gerekir. Güvenlik açısından ne derece sağlam olduklarını öğrenmelisiniz. Mülkünüzün çalınma riskine karşı sigortalama hakkında bilgi almalısınız. Pronet Depolama gibi kurumsal yapıda ve müşteri memnuniyeti odaklı firmalarla sorun yaşamazsınız. Senelerin deneyimiyle faaliyet yürüten bir işletme olarak işimizi titizlikle yürütüyoruz.


İstanbul Ofis Eşyası Depolama

Sizlerin beklentileri doğrultusunda planlama yapıyoruz. Ofis eşyalarınızı temiz ve bakımlı depolarımızda saklıyoruz. Mobilyalarınızı, cihazlarınızı, evraklarınızı sizden aldığımız şekilde saklıyor ve teslim ediyoruz. Güvenlik kameralarımızla 7 /24 depoları gözlüyoruz. Tüketiciler ofis eşya depolama süresi ne kadar? şeklinde bizlere sorular soruyor.  Depolarımız haftalık, aylık veya 1-2 senelik olarak kiralanabiliyor. İstanbul ofis eşyası depolama için mülkünüzün yıpranmasını engelleyecek önlemler alıyoruz.  Kötü hava koşulları, rutubet, böceklenme gibi riskleri ortadan kaldırıyoruz.

 

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları

Depo kiralamak isteyenler, işin maddi kısmını da önemsiyor.  Astarı yüzünden pahalıya gelmesin anlayışıyla hareket ediyorlar. Ofis eşyası depolama fiyatları araştırması yaparken nitelikli hizmeti uygun ücretlerle istiyorlar. Müşterilerimize verdiğimiz değerle her bütçeye uygun fiyatlar sunuyoruz. Zaman zaman indirimlere gidiyoruz. Belli dönemler kampanyalar yapıyoruz. Firmamızın ofis eşya depolama ücretleri; eşyanın sayısına, hacmine ve kiralama süresine göre değişiyor. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak veya bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabiliyorsunuz.