Firmamızdan salon eşyası depolama depolama ve diğer tüm eşyalarınızın depolanması için hizmet talebinde bulunma nasıl mümkün. Firmamız olarak sizlere kaliteli güvenilir ve profesyonel salon eşyası depolama hizmeti veriyoruz. Firmamızın güvenilir eşya depolama alanlarında salonlarda yer alan her türlü mobilya ve koltuk gibi eşyalarınız muhafaza altına alınır.

Salonda eşyalarınızın paketleme işleminin kendiniz yapabilir ya da firmamız uzman ekiplerinden paketleme hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamızın işinde uzman ekipleri salon eşyalarınızı özenle paketler ve nakliye araçlarımıza yerleştirir. Firmamızdan salon eşyalarınızın ve depolanması ve paketlenmesi hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

evdenevenakliyatpronettas Salon Eşyası Depolama

Sigortalı Salon Eşyası Depolama Hizmeti 

Firmamızdan sigortalı salon eşyası depolama depolama hizmeti talep etmeniz de mümkündür. Firmamız olarak sizlere cüzi bir ücret karşılığında salon eşyası depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Ancak yaptırmanız halinde sizler açısından son derece avantajlıdır. Salon eşyası sigortalama hizmeti ile salon eşyalarınız depolama süreci boyunca firmamız tarafından güvence altına alınır.

Depolanma sürecinde eşyalarda oluşabilecek herhangi bir hasar durumu sigorta poliçesi tarafından karşılanır. Müşterilerimiz sigortalı salon eşyası depolama hizmeti ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye firmanızdan alabilir. Salon eşyası depolama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için firmamız müşteri temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz.

Salon Eşyası Toplama Paketleme Ve Depolama Hizmeti 

Salon eşyası depolama hizmetimiz firmamız tarafından eşya toplama ve paketleme yapılarak sunulmaktadır. Depolanması gereken salon eşyalarınız firmamızın uzman ekibi tarafından itina ile toplanır ve ambalaj işleminden geçirilir. Salonda bulunan mobilya koltuk halı gibi eşyalar türlerine ve boyutlarına uygun bir şekilde de monte edildikten sonra paketlenir.

Firmanızın uzman ekiplerinin paketleme işleminde kullanmış oldukları tüm ambalaj malzemeleri hijyenik ve ISO kalite belgeli ürünlerdir. Sağlam bir şekilde paketleme işleminden geçirilen salon eşyalarınız depolama alanlarımızda uzun süre korunaklı bir şekilde muhafaza edilir. Salon eşyası toplama paketleme ve depolama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Salon Eşyası Depolama Ücretleri 

Salon eşyası depolama depolama ücretleri depolanacak olan eşyanın miktarına ve ne kadar süre depolama hizmete alınacağını göre fiyatta farklılık gösterir. Salon eşyası toplama ve paketleme hizmeti talep edilmesi halinde fiyat biraz daha yükselir.  Firmamız olarak müşterilerimize piyasadaki en makul fiyatlar ile salon eşyası depolama hizmeti sunuyoruz.  Firmamızdan kullanmış olduğunuz salon eşyalarınız ya da çeyiziniz için biriktirmiş olduğunuz salon eşyalarınız için depolama hizmeti talep etmeniz mümkündür.

Firmamıza ait olan depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personelleri tarafından korunan alanlardır. Salon eşyalarınızı.  bu alanlara gönül rahatlığı ile bırakmanız mümkün. Firmamızdan sonra eşya depolama hizmeti almak için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.