Eşya Depolama firmamız profesyonel beyaz eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Nakliyat firmamız güvenli ve temiz eşya depolama alanlarında her türde beyaz eşyalarınızın muhafazası sağlanır. Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca güvenlik personelleri tarafından korunan ve güvenlik kameraları ile izlenen alanlardır. Tüm beyaz eşyalarınız paketlenerek korunaklı bir şekilde eşya depolama alanlarımızda muhafaza edilir.

Ev Eşyası depolama alanlarımızı talebe göre aylık veya yıllık şeklinde kiralayabilirsiniz. Yıllık olarak depolama alanlarımızı kiralayan müşterilerimiz için özel indirimlerimiz mevcuttur. Talep etmeniz halinde depolanacak olan eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesi nakliye ekiplerimiz tarafından yapılır. Nakliyat firmamızın beyaz eşya depolama hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Depolama Hizmeti Nedir? 

Beyaz eşya depolama hizmeti ile taşınmaya da tadilat sürecinde bekletilmesi gereken beyaz eşyalarınız için firmamızın eşya depolama alanlarından faydalanabilirsiniz. Nakliye ekiplerimiz depolanması gereken eşyalarınızı adresinizden alarak nakliye araçlarımız ile eşya depolama alanlarımıza götürür. Depolanacak olan eşyalarınızı paketleme işlemini isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz de nakliyat firmamız uzman ekibinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ekibimiz eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak korunaklı bir hale getirir.  Eşya paketleme işlemi sürecin uzun süreceği düşünülerek yapılır. Nakliyat firmamızın eşya depolama ve eşya paketleme hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet etmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

beyazesyadepolama Beyaz Eşya Depolama
beyazesyadepolama

Sigortalı Beyaz Eşya Depolama  Hizmeti

Nakliyat firmamız sigortalı beyaz eşya depolama hizmeti ile depolama süreci boyunca beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyor. Eşya sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Ancak müşterilerimizin talep etmesi halinde firmamız tarafından düşük bir ücret karşılığında yapılır. Eşya depolama süreci boyunca eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir hasar durumu sigorta poliçesi telefonunda karşılanır.

Bu nedenle eşya sigortası yaptırmak müşterilerimiz açısından son derece avantajlıdır.   Nakliyat firmamız sunmuş olduğu tüm eşya depolama hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır. Sigortalı eşya depolama hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Depolama Hizmeti Ücretleri

Beyaz eşya depolama  hizmete ücretleri depolanacak olan eşyanın miktarına ve bekleme süresine göre farklılık gösterir. Firmamız olarak en uygun fiyatlar ile müşterilerimize beyaz eşya depolama hizmeti vermekteyiz.  Beyaz eşya depolama alanlarımız aylık ya da yıllık olarak kiralanabilir. Yıllık olarak beyaz eşya depolama hizmeti alan müşterilerimiz özel indirimlerimizden yararlanabilir. Beyaz eşya depolama hizmetimizde paketleme işlemi uzman ekiplerimiz tarafından yapılır.

Kullanmış olduğumuz tüm paketleme malzemelerimiz iso kalite belgeli olup eşyalarınızı her türlü hasara karşı korur.  Beyaz eşya depolama hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve hizmet talebinde bulunmak için müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

​​​​