Piyano depolama ve taşıma hizmetimizden yararlanmak artık çok basit , evde piyano için yeriniz yoksa veya kullanım dışı kalan piyanolarınızı atmak istemiyorsanız eşya depolama,atika piyano taşıma hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Piyano depolamak  çok maliyetli değildir bizimle çalışarak bu konuda gereken bilgi ve fiyatlarımızı müşteri temsilcilerimizden öğrene bilirsiniz.

Ev eşyası olduğu gibi piyano depolama hizmetimiz de mevcuttur. Aylık belirli bir ücret karşılığı piyano’nuzu istediğiniz süre kadar depolayabilirsiniz. Piyano depolama iki çeşide ayrılmaktadır.

  1. kuyruklu piyano
  2. duvar tipi piyano
  3. elektrikli piyano

Maddi ve manevi değerleri olan piyanolarınızı depolamak istemeniz bizim için değerlidir ve piyano depolama hizmeti isterseniz sizlere uygun fiyat sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı depolamaktan memnuniyet duyarız. Depolamak istediğiniz piyanolarınıza profesyonel ekibimiz işinde titizlikle davranarak doğallığı korunur bu sayede piyanolarınıza herhangi bir zarar gelmez. Bu konuda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

piyanodepolama Piyano Depolama
pronetesyadepolama

Piyano taşıma depolama firmamız İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük bir şehirler başta olmak üzere şehir içi taşımak, nakliye yapmak, şehir dışı taşıma ve asansörlü taşıma stresli ve zorlu olabilir. Bu nedenle profesyonel kadroya sahip güvenilir bir şirket ile anlaşma yapmak, piyano taşımada ve depolama da her zaman en iyi seçenektir.

PRONET Nakliyat olarak piyano ve diğer eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşır, yeni yaşamınızı kurmanızda yardımcı oluruz. Böylelikle stres yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tarihi eser piyano taşıma ve nakliye işlemi sırasında değer verdiğiniz eşyalar araç içerisinde herhangi bir yere temas ettiğinde kırılabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Sergi için taşınıyorsa planlı bir şekilde program yapılmadığı için zamanında eşyanız adrese ulaşmayabilir.

 

Piyano Taşıma Fiyatları

Artan enflasyonla birlikte tüketicilerin giderleri artıyor. İnternette “depo kiralama fiyat” şeklinde arama yaparken yüksek maliyetli firmalarla karşılaşıyorlar. Hâlbuki genellikle ekonomik sebeplerden ötürü kiralık depo ihtiyacı duyuyorlar. Bir nakliyat şirketinden temel beklentileri düşük ücretler oluyor. Durum böyleyken bize düşen görev, eşya depolama fiyatları İstanbul için uygun rakamlar sunmak oluyor. Onlara çeşitli indirimler yapmayı ihmal etmiyoruz. Ev eşyası depolama fiyatları; eşyanın kaplayacağı alana ve kiralama süresine göre değişiyor. Siz de depo kiralama için nitelikli hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız mail, whatsapp veya telefon 0532 153 9888 hattımızdan bize ulaşabiliyorsunuz.