1953 yıllarına dayanan şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz modern hayatın ihtiyaçları ve müşterimizin evden eve nakliyat ,parça eşya taşıma,ev eşyası depolama konusunda talepleri artması sonucunda depolama sektöründeki markamız PRONET Depolama olarak hizmet vermeye başlamıştır…

Şehirler Arası Eşya Depolama,olarak firmamız İstanbul’un en köklü ilçelerinden İstanbul’da, nakliyat , eşya depolama sektörü açısından yüksek rekabet söz konusudur. Merkezi bir konumda olduğu için Şehirlerarası evden eve eşya depolama arayışında öne çıkar. Bu bölgede ev taşıma gerçekleştirecek olan tüketiciler Şehirlerarası evden eve eşya depolama için çok sayıda firmayla karşılaşır. Bunların büyük çoğunluğu amatör ve özensizce iş yapar. Mağduriyet yaşamamak için kurumsal firmalara ulaşmalısınız.

Farklı genişlikteki depolarımızla çok sayıda tüketiciye hizmet veriyoruz.  Şehirler arası evden eve nakliye gibi Şehirler Arası eşya depolama konusunda da zirvedeyiz. Güvenlik tedbirlerimiz yüksek olup kameralarla depolarımızı gözetliyoruz. Çalınma veya hasar riskine karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Mülkünüzün kirlenmemesi için binaların temizliğine dikkat ediyoruz. Eşya depolama hususunda hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz.

evdenevenakliyatpronettas Şehirlerarası Eşya Depolama

Şehirlerarası eşya depolama fiyatları

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Şehirlerarası eşya depolama baz alınarak hesaplanmıştır.

  •  4+1 Eşya  TL 1500 TL– 1700 TL arası
  • 3+1 Eşya 900 TL – 1200 TL arası
  •  2+1 Eşya 600 TL – 800 TL arası
  •  1+1 Eşya 300 TL – 500 TL arası

Eşya Depolama Firmaları

Eşyalar için taşınma esnasında evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılan tüm işlemler, depolama hizmetlerinde de aynı şekilde geçerlidir. Eşyalar için bir rapor düzenlenerek, kaybolması ya da hasar görmesi gibi durumlar için önlem alınır. Eşyaların havalandırılmasının sağlanabileceği, rahatça yerleştirileceği çok geniş depo seçenekleri sunulur.

Eşyalarınız ne türde ve ne miktarda olursa olsun, eşya depolama hizmetlerinden faydalanmak mümkündür. İstanbuleşya deposu seçenekleri arasında hem ev hem de ofis için çok uygun alternatifler mevcuttur. İstanbul Nakliyat firmaları, uygun araçlar ile eşyaları yerinden alarak, depolama alanına götürür. Belirlenen süre boyunca da eşyalar güvenle bu depolar içerisinde korunur.

Eşya Depolama İndirimli Fiyatlar

Pronet depolama % 20 indirim ile izmir eşya depolamaya iddialı bir giriş yaparak ev-ofis ve fuar eşyası depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti vermektedir. İstanbul’un en çok tercih edilen depolama firması olarak hacimde büyük fiyatta küçük depolama firması olarak göze çarpmaktadır.

PRONET Eşya depolama esnasında akıllı depolama ve nakliye bedeli siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatlar la evinize yer açmaktadır. Şuan ve şimdi sizde iletişim menümüzden istanbul eşya depolama firmamıza ulaşarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli günlerden istanbul evden eve nakliyat farkı ile yararlanma fırsatını kaçırmayın. Eşya depolama hizmeti öncesinde alacağınız bu yardımlar ile yine PRONET Nakliyat’a çıkacağınızdan şüpheniz olmasın.

İstanbul eşya depolama hizmetindeki kalitemizi uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlere bakarak veya referanslarımız öğrenerek bizlere ulaşabilir ve kaliteli hizmeti sizlere sağlayabiliriz. PRONET Nakliyat ile yapacağınız bütün hizmetler siz değerli müşterilerimize aynı özen ve profesyonellikle sağlanmaktadır.