İstanbul’da ev depolama hizmeti firmamız tarafından profesyonel  bir şekilde verilmektedir. Ev depolama hizmetini taşınma ya da tadilat sürecinde bekletilmesi gereken eşyalarınız için talep etmeniz mümkündür.  Evinizde yer bulamadığınız ve ileride kullanmayı düşündüğünüz eşyalarınız için firmamızdan ev depolama hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede evlerde metrekareden tasarruf etmiş olursunuz.

Eşya depolama hizmetini ofis eşyalarınızı depolamak için de talep etmeniz mümkündür.  Firmamız tarafından hem ev eşyalarınız hem de ofis eşyalarınız firmamıza ait olan depolama alanlarımızda güvenle muhafaza edilir. İstanbul’da evde depolama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak ve hizmet talep etmek için firmanızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da Ofis Eşyası Depolama Hizmeti 

İstanbul’da ev depolama hizmetimizin yanı sıra firmamızdan ofis eşyası depolama hizmeti de talep etmeniz mümkün. Firmamız tarafından ofis ve büro eşyalarınız güvenli depolama alanlarımızda istediğiniz süre boyunca muhafaza edilir. Firmamızın eşya depolama alanlarını aylık ya da yıllık olarak kiralamanız mümkündür. Depolama alanlarımızı yıllık kiralayan müşterilerimiz özel  indirimlerden faydalanabilir.

Depolanması gereken ofis eşyalarınızın paketlemesini isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz de firmamızdan paketleme hizmeti talep edebilirsiniz.  Firmamızın işinde uzman ekibi eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak korunaklı bir hale getirir. Ofis ve ev eşyası depolama hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talep etmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

evdenevenakliyatpronettas İstanbul da Ev Depolama

İstanbul’da Sigortalı Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul’da ev depolama hizmeti firmamız tarafından sigortalı olarak sunulmaktadır. Sigortalı ev eşyası depolama hizmeti zorunlu değildir. Ancak müşterilerimizin talep etmesi halinde firmamız tarafından düşük bir ücret karşılığında eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolanır. Sigortalı ev eşyası depolama hizmetimiz ile eşyalarınız süreci boyunca firmamız tarafından güvence altına alınır.

Firmamıza ait olan ev eşyası depolama alanlarımız temiz korunaklı ve güvenli alanlardır. Bu alanlar 7 gün 24 saat boyunca güvenlik ekiplerimiz tarafından korunan ve güvenlik kameraları ile izlenen alanlardır. Sigortalı ev eşyası depolama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak ve hizmet talep etmek için firmamız ile bir telefonla irtibat kurabilirsiniz.

İstanbul’da Ev Eşyası Depolama Hizmeti Ücretleri

İstanbul’da ev depolama hizmetinin ücretleri depolanacak olan eşyalarınızı miktarına bekleme süresine göre farklılık gösterir. Firmamız olarak müşterilerimize piyasadaki en uygun fiyatlar ile eşya depolama hizmeti sunmaktayız.  Ev eşyası depolama hizmetimizde depolanacak olan eşyalarınız nakliye ekiplerimiz tarafından adresinizden alınarak eşya depolama alanlarımıza götürülür. Depolama alanlarımızı tercih eden müşterilerimize bu adamların yedek bir anahtarını teslim ederiz.

Müşterilerimiz diledikleri her zaman eşyalarını kontrol edebilirler.  Firmamızın eşya depolama alanlarında tüm eşyalarınız güvendedir. Eşya depolama adamlarımızın ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talep etmek için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Depolama firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.